PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38596}

Rozrachunek

The Clearing
5,8 3 154
oceny
5,8 10 1 3154
Rozrachunek
powrót do forum filmu Rozrachunek

Stary (przynajmniej jak film) motyw porwania dla okupu, ale rozwój fabuły nietypowy. Jeżeli się oczekuje tempa w stylu powiedzmy Taxi, będzie się zawiedzionym. Tłumaczenie adekwatne do tytułu, bo to rozrachunek z życiem, relacjami rodzinnymi, prawie każdego z bohaterów. Nostalgiczne, refleksyjne...
Gra aktorów wręcz teatralna i to ona przyciąga głównie uwagę. Redford po raz kolejny udowadnia, że nie jest tylko przystojniaczkiem filmowym, rola Defoe zaskakująca, pani Mirren majstarsztyk.

ocenił(a) film na 8
edi_21

Zgadzam się. Film jest dość nietypowy. Ma bardzo fajne zaskakujące zakończenie. Świetna rola Mirren i Redforda. Moim zdaniem ma trochę zbyt niską ocenę.

ocenił(a) film na 7
nawiedzona_em_666

Aż się zdzwiłam taką niska średnią. Mnie pozytywnie film zaskoczył. Myslałam, że jak porwanie to penie akcja, dramatyczne telefony, mnóstwo policji itp A tu rozrachunek między porywaczema porwanym, mężem i zoną. Świetnie wg mnie nakręcony jeden dzień marszu porwanego i w międzyczasi to co się dziej po jego porwaniu. Defoe jest w tym filmie genialny, Helen świetna. 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones