PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38596}

Rozrachunek

The Clearing
5,8 3 155
ocen
5,8 10 1 3155
Rozrachunek
powrót do forum filmu Rozrachunek

Taaaka obsada...

ocenił(a) film na 5

że myślałam, że mnie wciśnie w fotel, taki thriller będzie. A tu ... bida. Niskobudżetowy, kręcony w 2-3 miejscach. Brak napięcia, banalna fabuła. W ogóle nie wykorzystany potencjał aktorów. Aż dziw, że takie tuzy zgodziły się zagrać w takim filmie. Duży punkt za wątek zderzenia bogatego, wypasionego świata amerykańskich kapitalistów, ze światem zubożałej na skutek kryzysu, sfrustrowanej klasy średniej.

ocenił(a) film na 8
Alina23

Napięcia faktycznie za dużego nie było, ale myślę, że nie o to w tym filmie głównie chodziło. Fabuła wcale nie banalna. A właśnie potencjał aktorski wykorzystany znakomicie i właśnie o to tu chodzi - o grę aktorską.

Alina23

No w końcu film ma w miarę adekwatną ocenę. Przez kilka lat większość ludzi na filmwebie dawała mu wysokie oceny, bo uważali, że wspaniała obsada implikuje dostkonały film i nie chcąc wyjść na idiotów dawali wysokie noty. Uwielbiam Redforda (obejrzałam z nim 12 filmów i żaden poza tym gniotem nie miał niższej oceny u mnie niż 8), Dafoe i Mirren, ale ten film to tragedia i straszna nuda. Tłumaczę to sobie tak, że czasami nawet taki aktor jak Redford musi zagrać w czymś takim, bo ludzie i tak pójdą do kina, bilety się sprzedadzą i będzie można zorganizować kolejny Sundance Festival :)

ocenił(a) film na 8
iwonka_sl

Film może nie podobać się każdemu. Niektórzy lubią tylko i wyłącznie szybką akcję i efekty. Rozumiem to. Jednakże danie oceny 1, to już wielka przesada. I nie chodzi mi wcale o obsadę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones