PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31645}

Poza świadomością

Soul Survivors
5,1 1 000
ocen
5,1 10 1 1000
Poza świadomością
powrót do forum filmu Poza świadomością

Po obejrzeniu filmu i przeczytania poniższych komentarzy przychylam się do zdania, że większość negatywnych opinii wynika chyba z niezrozumienia filmu bądź ze zbyt dosłownego odczytania niektórych scen. Np. ktoś napisał, że to "kolejny głupawy horror o nastolatkach". Hmmm... dla mnie to raczej film o dziewczynie, która stacza symboliczną, wewnętrzną walkę o życie. Przebywa na granicy dwóch światów, gdzie spotyka postacie należące zarówno do świata żywych jak i do umarłych. Znajduje się w śpiączce, ale niektóre fragmenty rzeczywistości docierają do jej świadomości, tylko że zostają wypaczone. Np. lekarz, który ratuje jej życie, w jej wizji staje się profesorem, u którego zdaje ona egzamin. Egzamin najważniejszy - jego zdanie oznacza przeżycie.Ciągle słyszy głos swojego chłopaka i widzi, jak w trudnych chwilach wyciąga do niej rękę. W rzeczywistości chłopak cały czas siedział obok, trzymał ją za rękę niej i mówił do niej. Sceny zazdrości pomiędzy nią, a Anabel i Matem wynikają z faktu, że w rzeczywistości bohaterka była uwikłana w stosunkowo skomplikowaną relację czworga przyjaciół: jej obecny chłopak, były chłopak, który tak naprawdę wciąż ją kocha, i jego obecna dziewczyna, a jej przyjaciółka. Owszem, film na pewno nie jest żadnym arcydziełem, ale w mojej ocenie jest całkiem niezły i "do obejrzenia". Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones