PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115227}

Obiekt pożądania

Love Object
6,2 620
ocen
6,2 10 1 620
Obiekt pożądania
powrót do forum filmu Obiekt pożądania

Czekam na niego !!!

ocenił(a) film na 10

Ej no dlaczego nie ma polskiej premiery tego filmu ??? ja chcę ... no cóż więc pozostaje mi śćiągnięcie go ... bo jak inaczej ... fajny jest :)

użytkownik usunięty
sk8er_boy

wczoraj wieczorem go obejrzałam! Jeśli jeszcze nie widziałeś tego filmu, to nie oglądaj, jest okropny, owszem straszny, przerażający, ale obrzydliwy! Nie obejrzałam go do końca wczoraj, film wzbudzał wymioty! Żałuję, że zaczęłam go ogladać!!!!!!!!!!!!! bleee fuuuuj

ha ha ha a to dobre, film nie okazał się taki jak sobie wyobrażałaś? Ja na przykład się na nim uśmiałem :P Owszem gość z tą lalka był żałosny, ale sam film miejscami zabawny, no i zakończenie było dość zaskakujące :)
Ja też się spodziewałem że film będzie inny, myślałem że lalka bedzie biegać i wszystkich w koło mordować czy coś, a to po prostu gościu miał świra ;)
Obejżyj sobie "May" to jest coś w tym stylu tyle że tym razem dziewczyna ma świra :P

ocenił(a) film na 6
Ander

czy ktos moze mi wytlumaczyc z kad braly sie blizny?

ocenił(a) film na 6
luzi

Blizny/znamiona miała każda z postaci, która przedmiotowo podchodziła do kobiet (główny bohater, pracownik sex shop'u, klient w sex shopie, dostarczyciel lalki itd). Myślę, że miała to być przenośnia zgnilizny moralnej trawiącej ten typ człowieka...

sk8er_boy

dziś leci na tv4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones